Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi

0

Yükleniyor ...

HayallerİNİze gİden yolda
BİRLİKTE yol alalım

Birleşmiş Milletler Bilim ve Kültür Örgütü'nün(UNESCO) yaptığı araştırmalara göre her sene 50 BİN öğrenci hayallerini gerçekleştirmek için yurtdışında eğitim görmeye gidiyor. Eğer sizlerde bu hayale sahipseniz TAM DA OLMANIZ GEREKEN YERDESİNİZ.

Kaydır

Tıpkı Yüzlerce MUTLU ÖĞRENCİ GİBİ
SİZLERE DE YOL ARKADAŞLIĞI YAPALIM!

Yurtdışı dil eğitimi danışmanlığında tecrübe, güven ve başarı dolu 13 yılı geride bırakıyoruz. Firmamız, kuruluşundan beri eğitim danışmanlığı sektöründe daima öncü olmuş; öğrencilere iyi bir eğitim kazandırmanın yanı sıra unutamayacakları deneyimler yaşatmış; yaz okulları sayesinde bir çok sağlam dostluğun temellerinin atılmasını sağlamıştır.

Hayallerinize giden yolda Yol Arkadaşlığı ediyoruz.

Skola Akademi, öğrencilere yurtdışında eğitim alma sürecinde rehberlik ve destek sağlayan, bireysel ve kurumsal ingilizce ihtiyaç analizleri yapıp ihtiyaçları doğrultusunda müfredata uygun yabancı dil eğitim hizmeti veren kuruluşdur. Özellikle, öğrencilerin yurtdışında eğitim almak istedikleri okulları ve programları seçmelerine yardımcı olur ve başvuru sürecinde de rehberlik sunar; ONLARA YOL ARKADAŞLIĞI YAPAR..

İlk amacımız olarak; danışmanlarmız, eğitim almak isteyen öğrencilere istekleri doğrultusunda doğru okul veya üniversite seçiminde yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler, hedeflerine ve ilgi alanlarına uygun bir program seçerek, geleceklerine yön verebilirler.

İkinci amacımız olarak; eğitimcilerimiz, bireysel ve kurumsal olarak gelen öğrencilerin başta ihtiyaç analizi yaparak, ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yabancı dil eğitimini sağlamayı amaçlar. Bu sayede öğrenciler hedeflerine giden yolda ve gün içerisinde gereken kullanılan yabancı dile ulaşabilirler.

Üçüncü olarak, danışmanlarımız; yurtdışına çıkmak isteyen bireylerin vize başvuruları, konaklama, ulaşım ve diğer seyahat düzenlemeleri gibi pratik konularda da yardımcı olurlar. Bu sayede yurtdışına çıkmak isteyen bireyler, yurtdışında daha rahat ve sorunsuz bir deneyim yaşayabilirler.

SİZLER İÇİN BURADAYIZ, SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

1

Dil okulu danışmanlığını uluslararası adaylar için kolay, hızlı, anlaşılır ve eğlenceli hale getirdik. Özellikle yurtdışı dil eğitimi söz konusu olduğunda, 'Herkesin zevklerine uygun bir eğitim modeli oluşturulması' gerektiğine inanıyoruz

2

Yüzlerce yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenclerin kaynak yetersizliği, bilgi kirliliği ve yanlış yönlendirme nedenleriyle gerektiği gibi danışmanlık hizmeti alamadıkları da bir gerçektir. Öğrencinin doğru atacağı adımların net bir resmini sunmayı hedefliyoruz.

3

Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

HİZMETLERİMZ

HİZMETLERİMİZİ BİRLİKTE KEŞFEDELİM

Yurtdışı Lise
Eğitimi

Lise eğitimi, iş hayatınızın temellerini oluşturan bir eğitim kurumudur. Lise eğitiminizi istediğiniz ülkede, istediğiniz lisede tamamlayın.

Yurtdışı Lİsans EğİtİMİ

Yurtdışında üniversite eğitimi almak, öğrencilerin gelişimleri ve gelecek kariyer yaşamlarına kendilerini hazırlamaları için önemlidir.

Yurtdışı'nda Yüksek Lİsans

Yurtdışında yüksek lisans yapmak dünya standartlarında eğitim almak, yabancı bir ülkede uzun dönem yaşama ve eğitim alma fırsatı sunması ile yüzlerce birey tarafından tercih edilmektedir.

Yurtdışı Dİl
Okulu

Gün geçtikçe popülerleşen Yurtdışında İngilizce eğitimini alabileceğiniz birçok okul ile ortak anlaşmalarımız sayesinde dil eğitiminizde sizlere destek oluyoruz.

Yurtdışı EĞİTİM Ve Kültür

İnsanlar, farklı kültürleri tanımak, yeni insanlarla tanışmak ve yabancı bir dil öğrenmek için yurtdışına gitmeyi tercih etmektedirler.

Yurtdışı Yaz
Okulu

Yaz okulları öğrencilerin hem yabancı dillerini geliştirebileceği, hem de yoğun geçen senenin ardından tatil yapabileceği ve keyif alacağı bir programdır.

İNGİLİZCE Müfredat Hazırlama

Skola Akademiye bağlı danışmanlar, işlerini en iyi şekilde yapan yabancı dil eğitmenleridir. Sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun müfredat ile birlikte daha kolay ve hızlı yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

İNGİLİZCE İhtiyaç Analizi

Yabancı dil öğrenme yolunun en başında sizlerin ihtiyacınızı bilmek gelmektedir. Yapılan çeşitli testler ile birlikte sizlerin bu yolda hangi konumda olduğunuzu anlıyor ve ilerlemeniz gereken yolu planlıyoruz.

Kurumsal Özel Amaçlı İNGİLİZCE

Günlük hayatta kullanılan İngilizce ile İş hayatınızda kullanacağınız İngilizce bir noktada ayrılmaktadır. Kurumun bulunduğu sektöre göre sizlerin ve kurumunuzun çalışanlarının İngilizce eğitiminde yardımcı oluyoruz.

TAKIMIMIZ

TAKIMIMIZI KEŞFEDİN

Mustafa Çoban

Kurucu

Hisham Megahed

Kurucu

Yorumlar

HAKKIMIZDA NELER SÖYLENİYOR?

Bilgisayar Mühendisliğini bitirdikten sonra bu yönde yüksek lisansımı yurt dışında yapmak isteyen bir öğrenciydim. Bu yolda yoluma ışık tutan Skola Akademiye çok teşekkür ederim...

Kerem Deniz

Bilgisayar Mühendisi

Yurtdışı vize başvurumu başından sonuna kadar takip eden ve yardımlarını esirgemeyen Skola Akademiye çok teşekkür ederim.

Can Yılmaz

Öğrenci

İngilizce'nin önemini iş hayatına girince anladım. Kurumsal yaşantının içerisinde çok kullanıldığını gördüm. Başlangıçta, kendimi geliştirmek için Skola Akademi'den dil eğitimi aldım, sonrasında İngiltere'de bu eğitimi pratik yaparak taçlandırdım.

Sami Güven

Endüstri Mühendisi

ÖĞRENCILERIMIZ NEREDEN KABUL ALDI?

SİZİN BAŞARINIZ, BİZİM İTİBARIMIZ!

University of St Andrews

Oxford

Cambridge

Imperial Colage London

Durhan

University of Abberden

University of Edinburgh

University of Southampton

Takip Et