Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi Skola Akademi

0

Yükleniyor ...
Hayalinizdeki Dil Eğitimini Birlikte Oluşturalım!

Dil Eğitimi

Kaydır

Yurtdışında dil eğitimi almak artık çok kolay!

Skola Akademi, farklı ülkelerdeki okullarda veya dil okullarında öğrencilere yabancı dil öğrenme fırsatı sunar. Yurtdışı dil eğitimi programları, öğrencilere yeni bir dil öğrenme ve farklı kültürler hakkında deneyim kazanma fırsatı sağlar. Yurtdışı dil eğitimi programları aynı zamanda, kişisel gelişim ve iş olanakları açısından da oldukça değerli olabilir.

Danışmanlarımız, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun programları seçmelerine yardımcı olur. Öğrenciyle birlikte hedeflerini ve ilgi alanlarını belirler ve öğrencinin akademik, mali ve diğer gereksinimlerini değerlendirir. Öğrencilerimizin gitmek istediği ülkeye ve okula veya dil okuluna ilişkin bilgileri de sunar.

Öğrencilerimizin başvuru sürecinde yardımcı oluyor ve gerekli belgeleri toplamalarına ve doğru şekilde doldurmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, öğrencilere vize ve seyahat konularında da yardımcı olabilirler.

Danışmanlarımız, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize bütçelerine, program uzunluğuna, konaklama seçeneklerine ve diğer faktörlere göre programlar sunuyoruz. Danışmanlar, öğrencilerin sorularını yanıtlar ve program sırasında öğrencilere desteğimizi eksik etmiyoruz. SKOLA AKADEMİ OLARAK HİÇ BİR ÖĞRENCİMİZİ, YURTDIŞINDA YALNIZ BIRAKMIYORUZ!

Sonuç olarak, öğrencilerimizin yabancı dil öğrenme hedeflerine ulaşmalarına, farklı bir kültürde yaşama ve öğrenme deneyimi kazanmalarına yardımcı oluyor; HAYALLERİNE GİDEN YOLDA ONLARA YOL ARKADAŞLIĞI YAPIYORUZ. ÖğrencileriMİZİN seyahat planlarını kolaylaştırarak ve her adımda destek sağlayarak, öğrencilerin en iyi deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışıyoruz.

Skola Akademinin Yurtdışı Dil Eğitim Konusunda Avantajları

Öğrencilerimizin dil öğrenme hedefleri ve kişisel ihtiyaçlarına göre uygun programları seçmelerine yardımcı oluyoruz. Böylece öğrenciler, zaman ve para kaybı yaşamadan, kendileri için en iyi programa kaydolabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Öğrencilerin vize başvuruları ve seyahat planlamaları konusunda yardımcı oluyoruz. Bu, öğrencilerin seyahatleri sırasında karşılaşabilecekleri sorunları azaltıyor ve stres seviyelerini düşürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Öğrencilerin bütçelerine, konfor seviyelerine ve diğer gereksinimlerine uygun konaklama seçenekleri sunuyoruz. Böylece öğrenciler, kendileri için en iyi konaklama seçeneğini bulabiliyorlar.

Yurtdışı dil eğitimi programları, öğrencilere farklı kültürler ve dil pratikleri hakkında bilgi kazandırır. Bu da öğrencilerin dünya görüşleri ve kültürler arası iletişim becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Bu yolda kendilerini geliştirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Yapılan araştırmalara göre hayatlarında 3 hafta yurt dışında kalmış kişilerin kalmayanlara göre %79 daha özgüvenli kararlar verdiği gözlemlenmiştir.Yurtdışı dil eğitimi ile birlikte , öğrencilere farklı bir kültürde yaşama ve öğrenme deneyimi kazandırır.

Caption #1
Yurtdışı Dil Eğitim Danışmanlığı Süreci

yurtdışı dil eğitimi süreci oldukça heyecan verici bir deneyimdir. Bu süreç, dil öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirmenize, farklı kültürleri ve insanları tanımanıza ve unutulmaz bir maceraya atılmanıza olanak tanır.

Öğrenciler dil öğrenme hedeflerine uygun bir dil ve program seçmelidirler. Bu süreçte, danışmanlarımız öğrencilerin yollarında rehberlik ediyor ve en uygun programları seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Öğrencilerimizin seçtikleri dil okula onlar adına başvuruyoruz. Gerekli olan bir çok belgeyi öğrencilerimiz ile birlikte hazırlayarak en yüksek oranla başvurulan okuldan kabul almalarını sağlıyoruz.

Bazı ülkeler, yurtdışı dil eğitimi almak isteyen öğrencilere vize gerektirmektedir. Vize başvurusu süreci, ülkelere göre değişebilmektedir. Öğrencilerimizin hayallerini süsleyen ülkelerin vize başvuru süreçlerini yönetiyor, onların vize almalarını sağlıyoruz.

Yurtdışı dil eğitimi sürecinde konaklama seçenekleri arasında öğrenci yurtları, aile yanı konaklama, apartman daireleri veya oteller buluyoruz. Öğrencilerimizin bütçesine uygun konaklama seçenekleri arasından seçiyoruz ve program boyunca kalmalarını sağlıyoruz.

Uçuş ve transferleri gibi seyahat planlama detaylarını onlar adına düzenliyoruz, seçtikleri konaklama yerlerine ulaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz.

Yurtdışı dil eğitimi sürecinde öğrenciler, seçtikleri dil okulunda belirlenen ders programına katılırlar. Dil okulları, genellikle haftada 20-25 saat arası ders verirler ve öğrencilere dil pratiği yapma fırsatı sunarlar.

EN EĞLENCELİ KISIM! Yurtdışı dil eğitimi sürecinde öğrenciler, dil pratiklerini arttırmak için sosyal aktivitelerde bulunabilirler. Dil okulları, genellikle öğrencileri için şehir turları, müze gezileri, yemek etkinlikleri, spor aktiviteleri gibi çeşitli sosyal aktiviteler

Geri dönüş süreci...

“Education is the passport to future. For tomorrow belongs to those who prepare for it today.”

“Eğitim gelecek için bir yoldur. Çünkü, Yarınlar, ona bugünden hazırlık yapanlarındır.”

Takip Et